Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Jepet alarmi në këtë qytet shqiptar/ Po ndodhin shumë pickime nga merimangat, mjeku: Kemi 10 raste urgjente deri më tani

10 raste të rënda të pic kimit të merimangës raportohen në qytetin e Fierit, të cilat po trajtohen në spital.

Sipas mjekëve të spitalit të Fierit, merimangat janë bërë më tok sike si pa sojë e rritjes së temperaturave.