Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Janë kopje si mami/ Shikoni se sa shumë ngjajnë me nënat e tyre këto vajza të njohura shqiptare

Mamat jane po aq te bukura sa Vip-at gjithashtu ato numerojne plot ndjekes ne rrejetet sociale..

Disa prej ketyre vipave nuk e gezojne te vetmit ne familjen titullin “ te famshem” pasi per mamat e tyre perfliten shume ne media sepse kane qene menxhere te mira per karrieren e tyre.

Disa prej ketyre vipave nuk e gezojne te vetmit ne familjen titullin “ te famshem” pasi per mamat e tyre perfliten shume ne media sepse kane qene menxhere te mira per karrieren e tyre.

Pa mbeshtjetjen e mamas se saj, Enca nuk do te ishte ketu ku eshte tani. Kengetarja poston shpesh foto me mamin..

Ajo eshte ne moshe te madhe por gjithmone permendet per bukurine qe e karakterizon. Mami i Almedes nuk dallohet shume nga kjo e fundit pasi ngjajne shume.