Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Ja si reagoi familja e Andit për lidhjen e dashurisë Tea-Beart, do habiteni nga veprimi i tyre/ E tregon Andi

Andi Shehi, ish konkurrenti i “Për’puthen” ishte i ftuar së fundmi në emisionin “EXPULS” në RTV Ora.

Tea dhe Andi çmendin fansat me videon e publikuar #perputhen #topchannel -  YouTube | Top channel, Youtube, Channel

I pyetur se si u ndje kur pl asi ska ndali Tea dhe Beart, Andi me qetësi absolute u shpreh se vazhdon të ketë respekt për ta dhe uroi që çifti të bëhet me fëmijë.

“Asgjë. Kam shumë respekt, Inshallah do Zoti të bëhen me fëmijë, të jenë gjithe jetën bashkë, familja atë natë më tha hajde ikim hamë ndonjë darkë”, u shpreh Andi.

U akuzuan nga Shqipja se njiheshin jashtë “Për'puthen”! Reagojnë për herë  të parë Andi dhe Tea – Dosja AL