Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Ishte duke punuar për një copë bukë, shqiptari bie nga skela dhe humb jetën në Itali

Një shqiptar ka humbur jetën në mënyrë tr agjike në Itali.

ALBA SKELA shpk - ACP | Albanian Construction Portal

Ngjarja e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e së enjtes, në Udine teksa mësohet se 50-vjeçari ka rënë nga një skelë.
Identiteti i tij nu