Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Ish-ministri Tahiri feston datëlindjen sot, por i habit të gjithë/ Publikon pamjet ku dhia e lëpin dhe shkruan fjalë….

Ish-ministri i Brendshëm, Saimir Tahiri ka festuar sot ditëlindjen e tij të 41-të.

Albania Opposition Condemns Ex-Minister's Suspended Sentence | Balkan Insight

Tahiri ka zgjedhur që të postojë një video ndryshe në rrjetet sociale, ku duket sëbashku me një dhi në një fushë.

Tahiri ka falënderuar miqtë dhe të afërmit për urimet, ku shkruan: Ky +2, une ++ Faleminderit te gjithëve për urimin

Tahiri found guilty of abuse of office. 3.4 years of probation service | Radio Tirana International