Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Infektohet me koronavirus njeriu i mirë, Elvis Naçi/ Gazetari: Edhe një familjar i tij, ja gjendja

Bamirësi Elvis Naçi ka rezultuar pozitiv në testin e korònavirusit. Këtë e ka zbuluar gazetari Elio Laze në një shkrim në Facebook ku i thotë të shkuara atij dhe cdo pjesëtari tjetër të familjes.

Situata eshte frikesuese ne Shqiperi dhe sot u regjistua 4viktima nga koronavirusi.

Postimin e publikuar e shoqëroi me një fotografi të bamirësit, i cili shfaqet me kurriz duke ecur pranë ambienteve të shtëpisë i shoqëruar nga një punonjës i ISHP-së, që do ti bëjë testin.

“Për sot, i urojmë të shkuara Elvisit i cili është konfirmuar me Còvid dhe ndonjë pjesëtari tjetër të familjes. Shërim sa më të shpejtë. #MbaniMaskat”, shkroi Elio.