Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Iku në Greqi për një jetë më të mirë, shqiptari jep shpirt në mes të rrugës: E zeza nënë

Një ak sident rëndë me pasojë vd ek jen e një shqiptari ka ndodhur në Greqi. A ksi denti ndodhi në një fshat në Trikala.

Nesër do të ndizen qirinj në nderim të policëve që vdiqën nga COVID-19

Një 40-vjeçar ra i vdek ur në asfalt, i cili dyshohet se hyri në biznese në zonë, pasi iu gjetën mjete vj edh jeje.

40-vjeçari, me origjinë shqiptare, humbi jetën sot në mëngjes në Agrielia, Trikala, kur motori me të cilin ai ecte u për plas me një makinë në fermë.