Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

I thanë nuk ke b*thë hic ti/ Sindi që thoshte në ”Për’puthen” jam e virgjër, habit me fjalët

Sindi Loci vajza e cila deklaroi se ishte ende e v irgjër në moshën 23-vjeçare, theu çdo tabu në Shqipëri, teksa u përball me shumë paragjykime dhe bu llime.

Murati më përdori!”- Pas largimit nga “Për'puthen”, Sindi zbulon arsyet që e shtynë të merrte këtë vendim

Ajo është një prej personazheve më të përfolur në mediat rozë, teksa shumë persona këtë herë e kanë ngacmuar se bën Photoshop.

“O Sindi se kuptoj pse u shtrembëruan shkallët aty, s’di pse bën Photoshop”, i shkruan një ndjekës ish-konkurrentes.”-i shkruan një ndjekës. “Po kisha pak fiksim t’i bëja Photoshop edhe shkallëve, t’i bëja me forma se Photoshopi te shkallët as nuk më ndihmonte aspak tek trupi im”,- ia ka kthyer violinistja. “S’ke b*the fare”-i shkruan një tjetër. “Për aq kile sa kam për momentin kam më shumë se gjysma e Shqipërisë. Po avash avash se s’keni parë asgjë”-ia ka kthyer ajo me ironi.

“S’ke fare b***”, Sindi habit me reagimin: Kam më