Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

I tha s’dua të fle më me ty dhe Vivien qau, këngëtari: Po ça të bëj unë se qan

Getinjo dhe Vivien janë përp lasur për herën e dytë që nga koha kur u lidhën brenda Shtëpisë së Big Brother Vip Kosova, këtë herë pasi Getijo i tha se nuk do fle më me të.

E pas zënkës Vivien filloi të qaj ku e ngushëlluan Edoni dhe Ana. E pas kësaj Ana shkoi edhe te Getinjo për ta pyetur se cfarë ka ndodhur pasi Vivien filloi të qante ku ajo tha se Getinjo ka ndryshuar shume.

“Le të qanë, çka me bë unë” i drejtohet Getinjo Anës derisa thotë se Vivien i është rrotur mendja nga vëmendje e tepërt që ai i ka dhënë andaj ka filluar të sillet në këtë mënyrë.

Sonte do të jetë prime i radhës ndërsa mbetet të shihet nëse do të sqarohen për këto zënka që ndodhën pikërisht këtë javë që të dyja, ndryshe sonte nje nga banoret e nominuar do ta le shtepine e Big Brother Vip Kosova.