Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

I pushtoi zemra sot, mbesa e kryeministrit Rama shkruan fjalë shpirti për Anetën: O nëna ime e bukur do na…

Mbesa e kryeministrit Kristi, ka shprehur dhimbjen për ndarjen nga jeta të gjyshes së saj, Anetës.

Vajza e Olsi Ramës publikon foton e rrallë, e pikëlluar për ...

Kristi është vajza e Olsi Ramës, e cila ka publikuar një foto të së ndejrës në Instagram, teksa shkruan:

“Nëna ime e bukur, do të të dua dhe do më mungosh gjithmonë”, shkruan ajo.

Aneta Rama u nda nga jeta sot, në moshën 82-vjeçare. Lajmin e dha vetë kryeministri Edi Rama, i cili e quajti nënën e tij, “dritën e shtëpisë”.

Nuk e kemi parë kurrë në publik, vajza e Olsi Ramës mesazh prekës ...