Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

I martuar edhe me fëmijë, por Jori vazhdon tregon çfarë i bëri futbollisti: Më preku e unë duhet të qeshja

Jori Delli dikur bëri jehonë në mediat italiane, pasi është shprehur se ka takuar futbollistët më të famshëm, Ronaldon dhe Neymar. Në gusht të 2019-s, modelja ishte protagoniste në një spot reklamash me futbollistët e njohur.

Jori Delli e BBVA ishte bashkëpunëtore me Cristiano Ronaldo dhe Neymar

Gjatë një bisede me Dean, Jori ka treguar historinë se si ish- i dashuri i saj është bërë xheloz për Cristianon dhe se si ky i fundit e ka ngac muar atë.

I thashë të rrinte i qetë sepse unë nuk ia varja, ndërsa ai më thoshte ‘ai është ndyrësirë, shkon me shumë femra’ por unë i thoja se është i martuar me Georginën. Në kontratë thuhej se ne nuk mund t’i flisnim Ronaldos, vetëm nëqoftëse na fliste ai ne. Por ta dish çfarë më bëri mua ai. Ndërkohë që Neymari u tregua super profesionist, Cristiano më ngacm onte duke prekur flokët e mia me shpatën që kishte në dorë dhe më tha ‘Ciao bella’ dhe unë thjesht qeshja përbrenda sepse s’mund t’i flisja. Më prekte flokët dhe unë rrija”, tregoi modelja.

Jori Delli e "BBV" dikur krah Ronaldos dhe Neymar, çfarë e bashkoi modelen  me yjet e futbollit (VIDEO) - Albeu.com