Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

”I ke q*r…. shpie fotoshop-it, ça numri …’, Bora Zemani i kthehet në mënyrë epike fansit: Në cepa!

Bora Zemani së fundmi është parë shumë aktive në rrjete sociale, kryesisht Instagram.

Fotot me gërsheta dhe disa veshje fit e bëjnë atë të duket super “cool”. Mirëpo jo të gjithë i kanë shijuar fotot e bukura të Borës.

Një ndjekës e ka akuzuar moderatoren se përdor photoshop, pasi këmba e saj duket tepër e madhe, sikur të jetë numri 47.

“Çfarë numri e ke këmbën, 47, me rop shpie ja ke qr fotoshopit”, shkruan fansi.

“Kur kamera eshte kend gjere keshtu duken objektet ne cepa. Po te perdorja photoshop do e kisha rregulluar kemben.”- shkruan Bora, duke i hedhur poshtë këto akuza.