Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

I hodhën hi syve gjithë shqiptarëve, Fatma degjeneron Andin dhe Tean: S’keni dinjitet kërkoni falje

Moderatorja e njohur Fatma Haxhialiu ka shpërthyer në “a kuza” ndaj konkurentëve të “Përputhen” dhe në veçanti ndaj Andit, i cili u shpreh pak ditë më parë se produksioni e kishte detyruar të rikthehej në emision dhe të dilte çift me Tean.

Skandali në 'Përputhen', Fatma Haxhialiu: Jam e revoltuar me Andin - Bota  Sot

Ajo u shpreh se dinjiteti i njerëzve është ai që vlen më shumë, duke shtuar se e di shumë mirëqë askush nuk mund të detyrojë me një kontratë, por ka qenë fama e shpejtë ajo që u ka pëlqyer konkurentëve dhe kanë pranuar të futen në emision.

Fatma Haxhialiu në rolin e opinionistes u ka kërkuar konkurentëve të përfshirë në atë ituatë që është më mirë ta pranojnë që u tallën me ne dhe të kërkojnë falje.

“Në emër të çfarë do e bënit ju këtë? Për famë, për folloëers në Instagram, për ca lekë të shpejta që do t’i bëni gjatë kohës që jeni të njohur? Për çfarë? Çfarë vlen më shumë se dinjiteti juaj dhe fytyra juaj në fund të ditës?

Unë kam vite në televizion, e dimë shumë mirë se si është bota e televizionit dhe ekranit, i dimë shumë mirë edhe allishverishet që behen në televizion dhe se çfarë kompromisesh mund të bëjë secili prej nesh për t’u bërë më i famshëm e për t’u dëgjuar ca më shumë dhe kemi fituar atë famën tonë. S’më bind dot njeri që të dali njëri dhe të trajtojë ty si marionetë dhe të bësh ti gjithë këto gjëra dhe të dalësh i rreckosur nga kjo situatë.

Më ka vjedhur zemrën e shpirtin”, Fatma Haxhialiu publikon foton: Ky çuni  më i injoron – Dosja AL

Fatma Haxhialiu largohet nga 'Përputhen Prime', ja kush e zëvendëson