Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Hyrrem ti je? Aktorja turke nuk njihet më, s’do e besoni ka ndryshuar në pamje (Foto)

Aktorja turke me origjinë gjermane, Meryem Uzerli (37), e njohur si Hyrrem në telenovelën “Sulejmani i Madhërishëm”, tërheq shumë vëmendjen e publikut.

Aktorja shpesh eksperimenton me modelet e flokëve, kështu që vazhdoi në atë mënyrë, tani duke ua treguar ndjekësve të saj në Instagram ngjyrën e re të flokëve të saj.

Në të vërtetë, Meryem i leu flokët me ngjyrë vjollcë.