Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Humbi thellë në zgjedhje, Basha sapo mori vendimin e papritur: Në 18:30 do…

Në orën 18:30 kryedemokrati Lulzim Basha do të zhvillojë një takim me drejtuesit e qarqeve.