Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Humbi babanë para kohe, rrëqeth Dojna kushërira e Marin Memës me fjalët: Ahhh mo bab…

Moderatorja e njohur, Dojna Mema humbi të atin në dhjetor të vitit të kaluar. Që nga koha kur ai ndërroi jetë, Dojna nuk ka lënë rast pa e kujtuar të atin e ndjerë.

E trishtë/ Dojna Mema humb para kohe babain! - Bota Sot

Ndërsa ditën e djeshme, ajo ka ndarë një foto shumë të veçantë, nga dita e martesës së nënës dhe babait të saj, në të cilën ata shfaqen shumë të lumtur përkrah njëri-tjetrit.

“Dashuria ka dashurinë si të vetmin argument! Mam Bab. Dashuri përtej. Një shpirt për katër“, ka shkruar Dojna përkrah fotos.

E pive jetën me një kupë'/ Hidhërim në familjen e Dojna Memës, moderatores  i shuhet babai, publikon dedikimin përlotës (VD) – Dosja AL

U kap mat me këngëtarin, Dojna Mema flet për herë të parë për lidhjen