Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Habit me rrëfimin Nard Ndoka: Në vitin 2008 kam pasur një divorc, nga shikonin me zili….

Kreu i PDK-së, Nard Ndoka i ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin ‘Arena’ bëri mjaft deklarata të fo rta. Ndër të tjera ai zbuloi se në vitin 2008 ka p[asur një divorc me Berishën.

Sot ish-deputet dhe kryetar partie/ Nard Ndoka: Deri në moshën 24-vjeçare  kam punuar si elektroauto - Shqiptarja.com

Ai shtoi se aso kohe PDK kishte një oponencë edhe për vetë Berishën në parlament pasi kishte rritje si parti në zgjedhje.

Ndoka: Në vitin 2008 unë kam pasur divorc me Berishën aso kohe dhe kam votuar kundër ndryshimeve kushtetuese. Kam pasur një për çarje me të.

Berisha nuk është fshehur në atë kohë sikurse bën Rama sot. Berisha qartësisht i tha Ramës që duhen bërë këto ndryshime, edhe pse Rama i bënte për të ndëshkuar LSI-në .