Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Habit këngëtarja e njohur shqiptare: Burrë nuk gjeta unë, po kam vjehrrën e kam nga Tropoja

Këngëtarja e njohur shqiptare, Era Rusi, ka pohuar në emisionin “Ora Verore” se është e dashuruar. Ajo thotë me shaka se nuk ka burrë, por ka vjehërr.

She won't marry me,' Era Rusi tells Dad's epic advice for men

Ronaldo Sharka: Je martuar?

Era Rusi: Jo, nuk jam martuar, por kam një vjehërr. Burrë nuk gjeta, por gjeta vjehërr.

Ronaldo Sharka: Vjehrra nga cili qytet është?

Era Rusi: Prej Tropoje mor burrë.

“Vjehrrën e kam nga Tropoja, burrë nuk kam”,