Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Habit fare vajza e Rita Latit, del pa gjë fare dhe i dallohet sheshit b*ytha: Nëse do shisja ndonjë video s**ksi do kisha aq shumë para….

Roza Lati çm endi rrjetin me fotot e saj më të fundit profesionale ku shfaqej mjaft pr ovokuese dhe gjysmë e zhveshur në vaskë. Ajo që bëri të gjithë të flisnin ishte mbishkrimi i fotove, ku thotë se:

Roza Lati sot ka gjyqin – Ja çfarë shkruajti ajo dhe Rita Lati – ArkivaNews

“Nëse do të shisja video-n time të s*ksit do të isha një bilionere”.

E pyetur në një intervistë, nëse fotot e realizuara dhe ajo shprehje janë bërë me qëllim për të tërhequr vëmendje, Roza ka treguar se nuk ka asgjë të tillë, por qëllimi ishte të tregonte se sa lehtë mund të bëhesh i famshëm.

“Unë bie në sy dhe kur dal poshtë me shapka me gisht që nxjerr qenin për të bërë ç*çin.”