Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Habi e madhe! ”Kam harxhuar 50 milionë lekë për 5 vite me njërën” / Genardi tregon pse nuk u martua

Mbrëmjen e djeshme ne studion e “D-Night”, Genard Hajdini, i pyetur nga Dajana Shabani se pse nuk është martuar, tregoi se dikur ka qenë i dashuruar me një vajzë dhe ka mbetur i zhgënjyer.

Genardi tregoi se harxhoi 50 milion lekë dhe e ka shëtitur vajzën kudo, por në fund u ndanë.

(Pjesë nga intervista)

Dajana: Pse s’je martuar ? Kush nuk ka ngel pa u martu?

Genardi: Po s’më,s’më përpuqen gjërat se isha i dashuruar me një gocë.

Dajana: Na fol pak. Se unë v des për histori dashurie.

Genardi: Për 5 vjet kam harxhuar 50 milion lekë.

Dajana: Ça thu paske qënë kavalier i madh ti.

Genardi: Nga se kam gjesdisë gjithëandej. I kemi harxhuar bashkë.

Dajana:Keni qënë të dy shumë të uritur

Genardi:Në çdo 10 mijë lekë që shtija unë, shtinte dhe 2-3 mijë lekë dhe ajo.

NOA Lajme - Agjencia Kombëtare e Lajmeve