Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Gruaja e moshuar shqiptare degjeneron Ramën: Ti bravo për rrugën, po nuk kemi një pikë…

Ish-Kryeministri Sali Berisha ka publikuar një video nga in spektimet e Kryeministrit Edi Rama në zonat e rindërtimit.

Pamjet janë marrë nga ato që vetë Rama publikon në profilin e tij në Fb dhe është pikërisht ai çasti kur një banore e zonës, me druajtje falenderon Kryeministrin për investimet që po u bën.

“Bravo për rrugën, po na mungon uji

” – i thotë zonja me druajtje dhe si nën zë, shton edhe diçka tjetër, që ia vrenjt befas fytyrën kryeministrit.

Pikërisht ato fjalë të zonjës së druajtur zbulojnë shumë, ndaj edhe Berisha i ka përcjellë me këtë shënim plot ironi:

“Nga seriali: Në çdo premtim, një mashtrim!” Ndiqeni videon e mëposhtme,” shkruan ai.