Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Gjesti prekës, qytetari dhuron 1000 trëndalifa për mjekët e Infektivit dhe policët

Një qytetar në Tiranë i ka bërë një surprizë shumë të këndshme bluzave të bardha të Spitalit Infektiv dhe punonjësve të policisë. Besnik Braho shpërndau 1000 trëndafila të grumbulluar në disa buqeta, teksa ky moment u transmetua gjatë emisionit “Ftesë në 5”.

Braho me këtë gjest falenderoi mjekët dhe punonjësit e policisë për punën e palodhur të këtyre ditëve.

Ky moment u shoqërua edhe me orkestër simfonike, teksa pamjet kur mjekët marrin buqetat me trëndafila mund t’i ndiqni më poshtë.

Leave a Reply