Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Gjesti emocionues i lojtarëve të Kombëtares, nderojnë në fushë Arjan Salën që dha shpirt: H eroi i h eshtur mes nesh

Lojtarët e kombëtares shqiptare kanë bërë një gjest shumë të bukur përpara fillimit të nde shjes ku ndër Anglisë, e vlefshme për eliminatoret e Botërorit Katar 2022.

Edhe Bashkia Tiranë do të nderojë heroin Arjan Sala, Veliaj: E paharruar  qoftë sakrifica e tij - Top Channel

Kuqezinjtë kanë dalë në nxe hje të veshur me fanella të Arjan Salës, he roit që shp ëtoi disa jetë njerëzish në zj arrin që ra në magazinën e një qendre tregtare.32-vjeçari hu mbi j etën mes fl akëve, teksa në fanellat e lojtarëve të kombëtares kuqezi shkruhet: H eroi i he shtur mes nesh.

VIDEO/ Pamjet e frikshme nga vendi ku mbeti i bllokuar prej ditësh dhe  humbi jetën 33-vjeçari Arjan Sala