Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Gazetarja shqiptare flet troç: E kam pyetur Fatos Nanon në sy të gruas kur do bëjmë s*ks bashkë

Gazetarja Rudina Demneri, e njohur nga të gjithë si Paloma, ka rrëfyer sot në emisionin e mëngjesit në Top Channel, “Wake Up” disa prej rasteve të përp lasjes me qytetarët apo politikanët gjatë karrierës së saj.

He did not recognize him in the street, the Albanian artist mocks Paloma's 'Fiks  Fare'

Paloma njihet për shkathtësinë e saj në terren, por për herë të parë, gazetarja ka rrëfyer një ndër situatat e saj më të sikl etshme.

“Atë ditë ka ndodhur në barin e topit, ai ishte i ftuar në Fiks Fare dhe unë shkova atz. Unë për shembull i thashë Fatos Nanos, a do bëjmë s*ks bashkë? Ndërkohë që kishte bashkëshorten aty. Dhe nuk e di, për një moment mendova se aty erdhi fundi, do haja ndonjë shu plakë ose nga ai ose nga ajo. E kisha të stisur pyetjen, sigurisht, jo se doja të shkoja vërtetë me të. Doja ta ftoja në një takim pijesh, sepse thuhej se Fatos Nano pinte shumë alk o ol dhe ne donim të dinim nëse është e vërtetë kjo ose jo. Dhe unë fillova ta n gacmoja”, tha Paloma.

Fatos Nano Biography - Childhood, Life Achievements & Timeline