Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

(Fotot) Nuk qenka Bora Zemani, kapet mat në klub nate me të dashurën Atdheu

Ish-konkurrenti i “Për’puthen”, Atdhe Xheravina ka qenë njëri ndër protagonistët më të përfolur gjatë sezonit të dytë.

Teksa së fundmi, ish-konkurrentit nga Gjakova i janë publikuar disa fotografi ku shihet në prani të një vajze.

Dyshja shihet mjaft të afërt me njëri-tjetrin, madje duke shkëmbyer edhe puthje.

Fotografitë e publikuara nga “Kryefjala.com” janë bërë virale tashmë në rrjetet sociale.