Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

(Fotot) Edhe Arbana Osmani shkon në dasmën e Luizit dhe Kiarës, ja çfarë po ndodh

Sonte shtëpia më e madhe në Shqipëri po mban një festë mjaftë të veçantë “dasmën”, e Kiarës me Luizin. Derisa banorët po bëhen gati për dasmën, Arbana poston një fotografi me të cilën shton shumë pikëpyetje.

Arbana e veshur me një fustan të zi shumë elegant, a thua do të shkoj në dasmën e Luizit dhe Kiarës. Kjo mbetet të shihet në vazhdim…

Vëllai i Madh u kishte dhënë detyrë banorëve të organizonin një dasmë brenda shtëpisë dhe çifti ishin pikërisht Luizi dhe Kiara ndërkohë që banorët do të luanin rolin e familjarëve të tyre.

Teksa të gjithë banorët iu bashkuan çiftit për të gëzuar bashkë me to, Dea shprehu dëshirën për të mos shkuar në dasmë.

Luizi së bashku me artistin e mirënjohur Altin Shira kanë kënduar në “dasmën” e këngëtarit Ejlli brenda shtëpisë së Big Brother. Ai u betua për dashuri të përjetshme sonte së bashku me moderatoren Kiara Tiro. Madje ata shkëmbyen dhe puthjen e shumëpritur.