Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

(Foto) U bë me djalë para dy muajsh/ Aktori i njohur turk poston për të parë foton e të birit

Aktori i njohur turk, Kıvanç Tatlıtug që në Kosovë u bë i njohur fal roleve të tij në serialet e ndryshme para dy muajve është bërë baba për herë të parë.

Ai dhe bashkëshortja e tij Başak Dizer u bekuan me një djalë, të cilit ia kanë vënë emrin Kurt Efe. Vogëlushin e tyre, çfiti po e mban larg syrit mediatik, ata ende nuk kanë zbuluar fytyrën e tij.

Por këtë javë, në rrjetet sociale aktori ka publikuar imazhin e parë me djalin e tij në duar.

Shiko foton: