Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

(Foto) U bë i njohur nga lidhja me Tunën, këngëtari e ka lënë të shkuarën pas/ Kjo është vajza që i ka marrë zemrën

Rep-artisti i njohur, Cozman, është në një lidhje të re dashurie. Ai aktualisht ndodhet me pushime në Romë dhe nuk ka nguruar të ndajë disa foto nga atje.

Në njërën prej tyre, Cozman shfaqet nën shoqërinë e një vajze bionde duke ngrënë ushqim. Bëhet fjalë për bukuroshen Kristina Kuka, e cila në këtë mënyrë ka konfirmuar se është bashkë me reperin.

Sa i përket muzikës, hiti i fundit që Cozman ka publikuar është ai në bashkëpunim me Geasy dhe Onat me titull “KAVALLI”.