Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

(Foto) Tani duket e bukur si një yll, por Sindi nuk ka qenë kështu/ Si ka mundur të ndryshojë kaq shumë

Del një fotografi e rrallë e Sindit, në këtë gjen dje nuk e keni parë asnjëherë. Është publikuar një fotografi e rrallë e konkurrentes së emisionit të dashurisë “Për’puthen”.

Bëhet fjalë për konkurrenten Sindi e cila mjaft shumë komentohet edhe në rrjetet sociale.

Pikërisht një ueb faqe e fansave të këtij emisioni ka publikuar këtë fotografi të Sindit e ku duke ndryshe se sa është tani.