Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

(Foto) Megi Pojanin e nxjerr zbuluar motra, nxjerr fotot teksa ajo feston me të dashurin futbollist

Megi dhe Endri përfliten prej muajsh si çifti më i ri i showbizit shqiptarë edhe pse asnjëeri prej tyre nuk ka bërë asnjë reagim publik.

Mbrëmjen e djeshme, futbollisti festoi 26-vjetorin e lindjes dhe të gjithë ishin kurioz për një urim nga Megi i cili nuk erdhi.

Por me rëndësi është se dyshja kanë festuar bashkë dhe këtë na e zbuloi motra eMegit, Ina Pojani. Ina ka ndarë një video nga një vilë private, në të njëjtin ambient me Çekiçin.

Gjithashtu motrat e Megit kanë ndarë video ku ajo shihet duke festuar e kërcyer.