Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Foto magjike/ Gentian Zenelaj sfifon motin, lahet me vajzën në det tani në nëntor dhe shkruan fjalë zemre

Gent Zenelaj është një ndër personazhet më aktiv të ekranit shqiptar. Prej kohësh ai shfaqet çdo ditë në prezantimin e emisionit investigativ “Stop” dhe po ashtu në “Klanifornia” të shtunave.

Foto/ Shikoni sa është rritur vajza e Gentian Zenelaj - Opinion.al

Aktori ka vendosur që ditët e ngrohta të nëntorit t’i shfrytëzojë. Edhe pse nuk është koha e duhur për të bërë plazh si në verë, Gentian Zenelaj ka marrë gu ximin të sfidojë temperaturat dhe të futet në plazh.

Ai ka postuar një foto në ‘Instastory’ ku shihet në det me vajzën e tij, teksa luajnë.

‘Nëntori im special” shkruan aktori krahas fotove.

Gentian Zenelaj përlotet, 'Na trishtove të gjithëve, s'do jesh më aty'