Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

(Foto) Kështu nuk e keni parë më parë, Adriana Matoshi habit me veshjen

Adriana Matoshi është një prej emarve e cila komentohet vazhdimisht në media për mënyrën se si ajo vishet.

Sidomos në Parlamentin e Kosovës ku edhe ka marr kritika herë pas here, mirëpo Adrianës nuk është se i ka bërë shumë përshtypje.

Së fundmi, në llogarinë e saj në Instagram ka shpërndarë një imazh ku shihet me një veshje unike dhe me mjaft stil.