Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

(Foto) Kaq shpejt e harroi Afronën? Blero shfaqet hapur me të dashurën e re

Këngëtari i njohur Blero Muharremi ka qenë në qendër të vëmendjes për shkak të ndarjes nga partnerja e tij, Afrona Dika ndarje qe beri shume buje ne media.

Ai ditë me parë konfirmoi edhe zyrtarisht ndarjen nga modelja kosovare, duket kërkuar nga të gjithë që ta lënë të qetë dhe se ajo u perket atij dhe Afrones.

E pas ndarjes nga gruaja, këngëtari ka filluar të jetë me aktiv në publik si dhe në rrjetet sociale.

Ai sot ka publikuar një foto në Instastory ku shihet nën shoqërinë e një vajze misterioze.

Edhe pse goxha larg, e dashura e re e Bleros vërehet se ka flokë të bardha dhe të gjata.

Nga distanca ajo ngjan goxha shumë në Afronën, pasi është bionde dhe me flokë të bardha.

Mbetet të shihet se kur do ta bëj krejtësisht publike Blero lidhjen e re.