Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

(Foto) Kaq bukur duket! Shkurte Fejza do bëhet gjyshe? Nusja e saj publikon pamje me…

Pak kohë më parë këngëtarja e njohur Shkurte Fejza u bë sërish vjehërr, por kësaj radhe pasi martoi djalin e saj të vetëm.

Erza është nusja më e re e estradës, e cila nuk u shpëtoi për asnjë moment mediave rozë. E te jesh nusja e këngëtares së njohur, Shkurte Fejzës do të thot të kesh vëmendjen e të gjithve në secilën paraqitje.

Erza sot ka publikuar një foto ku shihet me një fëmijë. Duket se shumë i paska hije asaj që të bëhet nënë.