Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

(Foto) Fjolla Morina s’njihet në jetën reale, postimi: Me siguri as ajo nuk e njeh veten këtu

Fjolla Morina është një nga këngëtaret më të komentuara në rrjet dhe më së paku për këngë. Jeta e saj private komentohet shumë sidomos pas ndarjes me Fisnik Sylën.

Së fundmi Vipat e Bllokut kanë postuar një fotografi të saj duke krahasauar fotot në Instagram dhe jetën reale.

Dallimi është i dukshëm ndërsa duket komplet ndryshe.