Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

(Foto) Ajo është 20 vite më e re se ai/ Kjo është gruaja e Pirro Çakos, me të cilën ka një djalë

Më shumë se 1 vit më parë, këngëtari dhe kompozitori i njohur Pirro Çako u bë baba për herë të dytë. Artisti i mirënjohur dhe partnerja e tij mirëpritën fëmijën e tyre të parë që e pagëzuan me emrin Amadeus. Lajmi i ardhjes në jetë të djalit u mbajt në fshehtësi të madhe nga këngëtari, por ishin miqtë e tij të cilët ndanë lajmin e ardhjes në jetë të tij.

Në rrjet janë publikuar fotot e para të këngëtarit së bashku me djalin e tij të vogël, teksa po kalon një ditë të bukur me të dhe gruan e tij. Ai shihet duke e mbajtur në krahët e tij, teksa shëtisnin në oborrin e një hoteli të njohur në qendër të Tiranës. Ndërkohë që prej 3 apo 4 vitesh, Pirro Çako duket se është zhdukur si nga rrjetet socile dhe nga intervistat në televizion.

Lidhja e dashurisë së tij u bë publike gjatë pjesëmarrjes në një darkë VIP, nga shoku i tij i ngushtë Ardit Gjebrea. Gruaja e tij punon si kancelare në gjykatë dhe është 20 vite më e re se ai.