Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Flet troç, Beniada dhe tregon se çfarë e tërheq te një mashkull: E dua me kofshët e drejta

Modelja Beniada Nishani ishte sot e ftuar në “Wake up” ku mes të tjerash u pyet se çfarë i pëlqen më shumë te një mashkull.

'Më pëlqejnë kofshët...', Beniada tregon

E njohur për natyrën e saj të drejtpërdrejtë, Beniada nuk hezitoi të përgjigjej. Ajo tha se gjëja e parë janë sytë, pastaj kofshët.

“Atëherë do them dy gjëra. E para sytë, e dyta këmbët, kofsha. Muskuloz. Që tregon se bën sport. Çunat me kofshë të drejta”, u shpreh modelja.

'Më pëlqejnë kofshët...', Beniada tregon'Më pëlqejnë kofshët...', Beniada tregon