Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Fjolla Morina thumbon biznesmenin me të cilin u martua? Deklarata: Nuk kam çfarë të bëjë

Këngëtarja kosovare Fjolla Morina po merr vëmendje me paraqitjet e saj jos hëse në rrjetet sociale, në shumicën e rasteve postimet i ka dedikime.

Arrestohet Fjolla Morina, bashkëshorti i saj i dërgon mesazhin e ndjerë

Minuta më parë në Instastory publikoi një video ku dëgjohet duke thënë një pjesë nga aktrimi i aktores Adriana Matoshi.

“Kurgjo sta kom bo çka kom me ta bo” thuhet ndër të tjerash ne këtë publikim.

Se a është dedikim për dikë apo thjeshtë e ka ‘s fiduar’ veten në aktrim, nuk dihet, por që kjo paraqitje e saj lë shumë për të dëshiruar.

Fjolla Morina humb personin e shtrenjtë