Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Fifi u largua nga shtëpia e ‘Big Brother’/ Një mesazh i madh erdhi me dron pas largimit të saj

Fifi është larguar nga shtëpia e Big Brother VIP. Mes lotësh, ajo është përshëndetur me banorët që nisi këtë aventurë me datë 5 tetor.

Teksa ende nuk po mund ta marrin veten banorët nga ikja e Fifit, nujë dron me një bluze është futur në shtëpinë e Big Brother VIP.

Bluza përmbante një shkrim e cila ishte nga familja e Sabianit. “Forca Sabian”, shkruhej në të.