Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Fifi u largua nga ‘Big Brother’/ I lë porosinë e madhe: Të lutem ma ke premtuar shko ti në finale për mua

Situatë me emocione të përziera është duke pasur në shtëpinë e famshmve “Big Brother VIP”. Këngëtarja, Fifi është larguar përfundimisht nga shtëpia.

Para se të dilte, Fifi u përshëndet me të gjithë një nga një. “Të dua shumë bro” i tha Fifi DJ PM-it.

Ndërsa me Donaldin kishte një bisedë më emocionale. “Më ke premtuar se do shkojmë në finale”, i tha Donaldi Fifit i emocionuar. “Shko ti për mua në finale”, ia ktheu Fifi shumë e emocionuar.