Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Fifi sapo na emocionoi me urimin për njeriun e zemrës, s’do e besoni sa ngjajnë: Të dua më shumë se veten

Filloreta Raci është një nga emrat më të dashur për publikun momentalisht, pasi secila këngë e saj kthehet shumë shpejt në hit dhe arrin t’i mbijetojë kohës, shkruan “Kosovarja”.

Sot Fifi përmes një postimi në rrjete sociale ka uruar motrën e saj për ditëlindje me një dedikim të bukur.

“Shoqe të ngushta që nga 1995. Urime ditëlindjen motra jeme Yllka Raci, të dua më shumë se veten. 1/4 jem përjetësisht” ka shkruar ajo në mbishkrimin e fotografisë.