Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Fifi humbi ndjenjat, aktorja nga Kosova i del në krah: Ajo meriton fitoren ata dy hutat Pajtim dhe Arbër s’i rrinë pranë!

Aktorja kosovare, Flutura Gashi-Tanushi ka komentuar rastin e mbrëmshëm, ku banorja e Big Brother Albania VIP, Fifi është al ivanosur gjatë emisionit.

Ajo ka fajësuar edhe dy kosovarët, DjPM dhe Dagz për mospërkrahje ndaj Fifit. Produksjoni BBV e nxjerri Fifin njeri me probleme men dore spom qudite ky fakt se te tille jan edhe e kam prite edhe prej banoreve mrena spo quditem aspak sepse ju konvenon me largu ni konkurente fort si eshte Fifi ma shume po qudisin ata dy hutat e Kosoves aty mrena qe mas krejt ksaj loje qe po i behet Fifit prej produksjonit ata e zgjedhin preferume Semin .

Nese e konsiderojn ni njeri me probleme shendesore dmth mendore ne kete rast vetem pse nuk e duron padrejtsin si duron njerzit hipokrit aty mrena njerzit qe lujn fallco athere i bije qe gjithe aty kan probleme mendore se ne deri sod kemi pa aty mrenda njerz qe edhe e kan perdore shendetin mental per loj qe i bije qe ata njerz me vertet nuk jan normal edhe jan favorizu jan lemuar nga produksjoni Big Brother Albania e them me shume bindje qe ne qoftese sonte Fifi e kishe leshu shpin e BBV shikushmerija kishe ra 100 perqind.

Nese dikush deri me sod me aq sa kam pa e meriton fitoren e BBV eshte Fifi Filloreta Raçi.