Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Feston datëlindjen Blendi Fevziu, ja sa vjeç bëhet gazetari i njohur/ Publikon dhe foton e rrallë me nënën

Një ndër emrat më të njohur në gazetarinë shqiptare, prej vitesh prezantues i emisionit “Opinion”, Blendi Fevizu festoon ditën e sotme 52-vjetorin e lindjes.

20 vjetori i 'Opinion'/ Blendi Fevziu vjen me - Syri | Lajmi i fundit

Në këtë ditë ai ka bërë një nga ato postime të rralla për jetën private në Instagram duke publikuar një foto me nënën e tij kur gazetari ishte fëmijë.

“Një nga ditëlindjet e para”, shkruan Fevizu krah foto. Blendi Fevziu është sot baba i dy vajzave, Mishel dhe Alis dhe bashkëshorti i Ines. Kjo e fundit ka preferuar gjithmonë të ruaj profil të ulët public dhe sipas gazetarit kjo është edhe arsyeja pse marrëdhënia e tyre ka funksionuar.