Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Festoi datëlindjen e 31, ja sa shumë dhurata ka marrë Luana Vjollca

Luana Vjollca pak ditë më parë festoi ditëlindjen. Të shumta ishin urimet që morri si nga familjarët, miqt, kolegët e fansat.

Ajo solli edhe disa imazhe të tjera nga festa e ditëlindjës.

Por qka bie në sy janë buqetat e shumta me lule në prapavijë e që Luana i do kaq shumë.