Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Fatos Nano President i Shqipërisë? Dalin të pathënat, zbulohet deklarata befasuese nga Bamir Topi

Ish-Presidenti Bamir Topi u shpreh mbrëmjen e djeshme teksa ishte i ftuar në emisionin ‘Log’, se kështu si ka ardhur Kushtetuta zgjedhja e kreut të shtetit është produkt i mazhorancave.

Why everyone loves Fatos Nano - Original

I pyetu nëse mund të jetë Fatos Nano President, duke qenë se e ka artikuluar në të shkuarën këtë amb icie dhe kohët e fundit ka dalë në krah të Edi Ramës, Bamir Topi dha një përgjigje të pr er ë.

“Po më bën një pyetje që nuk ka fare li dhje me bazën e informacioneve që kam unë. Fare. Kur them që është produkt i mazhorancave politike që do të krijohen, mund të krijohet një mazhorancë në krahun tjetër dhe mund të jetë produkt i tyre.

Fatos Nano was a vagabond", the analyst: Destroyed Albania, the great evil  started with him! - E-TJERA