Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Fatjoni lëshon gojën: Atë flokëkuqen k*rvë Melisën do e pështyja në fytrë është dinake

Ish-konkurrenti i “Përputhen”, Fation Kuqari ka dhënë së fundmi një intervistë për “Glamour Zone”, me Ester Bylykun. Ai bëri një deklaratë të fortë për Melisën, teksa u shpreh se do ta pështynte në fytyrë.

“Konkurrentja që sot do ta pështyja në fytyrë është…”, i tha moderatorja. Fationi u përgjigj pa hezituar, duke thënë “Flokëkuqja”, pra Melisa.

Kujtojmë se që pas daljes nga emisioni, Fationi ç’nuk ka thënë për ish-konkurrenten. Sipas ish-konkurrentit, Melisa është masht ruese, mendjelehtë, dinake dhe se e ka marrë famën nga takimet e tij me të.