Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Epike: Romeo vesh fustanin e Jonidës dhe u shkrimë së qeshuri (Video)

Romeo Veshaj dhe Jonida Maliqi janë kthyer në një ndër çiftet më të pëlqyer nga publiku. Nëse dikur tentonin ta mbanin sa më private lidhjen e tyre tani dyshja nuk fshihen më dhe videot e shpeshta që publikojnë bëjnë xhiron e rrjetit.

Vetëm së fundmi këngëtarja ka publikuar në Instastory një video pranë partnerit. Ajo shihet e veshur me një fustan të zi dhe të ngushtë që i ekspozon dekoltenë ndërsa Romeo ka vendosur kapele dhe po pi cigare.

Në minutat e fundit të videos dyshja ndryshojnë rolet dhe i kanë shkrirë të gjithë së qeshuri. Romeo është veshur si Jonida, ndërsa Jonida si Romeo. Për më shumë mund të shihni videon e mëposhtme:

View this post on Instagram

Romeo dhe Jonida😂😍

A post shared by Xing.al (@xing.al) on

Leave a Reply