Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Enca nuk ndalet/ Publikon pamjet me pullë të kuqe, duke mbajtur në dorë…. dhe gati i duket sheshit

Enca Haxhia duket shumë p rov okuese e veshur me të kuqe dhe tepër ekstravagante.

Këngëtarja është një prej artisteve më të komentuara në estradën shqiptare. Në prag të festave, ajo realizoi disa fotografi të reja, të cilat i ka ndarë me ndjekësit në Instagram.

Enca si zakonisht, edhe këtë herë ajo vuri në pah gj ok sin, teksa pozoi e veshur me një bo dy suit të kuq.