Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Emocionuese/ Bëni gati facoletat se do qani, momenti kur Shyhrete Behluli befason nënën e saj

Tash e disa javë, Engjëllusha Salihu ka nisur me publikimin e videove nga jeta familjare.

Në situata të ndryshme, përmes videove të njohura si “vlogs” ndjekësit mund të njohin edhe një anë tjetër të një prej familjeve më të komentuara e më të pëlqyera në showbizin shqiptar.

Sot, radha ka qenë e një inserti të be fasisë për nënën e këngëtares Shyhrete Behluli, respektivisht gjyshes së Engjit.

Engjëllusha, Shyhreti dhe Lumi kanë marrë rrugë drejt Mushtishtit pa i treguar nënës/gjyshes.