Revista Ora

Te gjitha lajmet nga vendi dhe rajoni.

Elita Rudi i kërkon t’i tregojë emrin e të dashurës së parë, Gjiko habit: S’kam pas tjetër veç teje, kam qenë i….

Moderatorja Elita Rudi dhe reperi Gjiko janë një ndër çiftet më të komentuar të showbizit shqiptar. Mbrëmjen e djeshme ata ishin të ftuar në emisionin “Nin”, në Klan Kosova, ku u bënë pjesë e sfidës “Haje ose thuaje”.

Gjiko dhe Elita Rudi bëhen prindër të një djali – Lajmi.net

Elita e vuri paksa në siklet Gjikon me një prej pyetjeve ku i kërkonte të thoshte emrin e vajzës me të cilën ka pasur puthjen e parë.

Elita: Herën e kaluar kur të kanë pyetur cila ka qenë e dashura jote e parë, ke thënë Elita…

Gjiko: Po, ti e di që kam qenë i vir gjër.

Elita: Nuk është e vërtetë aspak, por ka patur shumë komentues që janë habitur, prandaj unë po të pyes me kë e ke patur puthjen e parë?

Gjiko refuzoi të përgjigjej duke u shprehur se ka qenë shumë i vogël dhe nuk e mban mend.

Gjiko dhe Elita pritet të bëhen prindër? - GazetaBlic

Më në fund zbulohet data dhe vendi ku Gjiko dhe Elita do të martohen –  Gazeta Standard Online